Zabierz własną partnerkę do krainy przyjemności i daj jej to na co zasługuje!

Feromony to substancje zapachowe bardzo przystępne w naturze, dzielą je także rośliny, jak więc zwierzęta. Organizmy mężczyzn oraz zwierząt wydzielają feromony raczej w punktu przekazania partnerowi danych o gotowości seksualnej, natomiast nie jedynie, służą też jako regulatory zachowań społecznych zatem ich wpływanie jest nadzwyczaj aktywne. Feromony są fantastycznym dodatkiem, znakomitym suplementem osobowości. Feromony zwiększają potencjał płciowy, mężczyźni w oczach kobiet stają się bardziej korzystni, atrakcyjni i intrygujący. Świadczą to wielkie badania naukowe, które realizowane są zawsze metodą podwójnie ślepej próby.

Perfumy z feromonami to gorący ruch na światowym rynku perfum. Perfumy z feromonami są świetnym rozwiązaniem zawsze, kiedy chcemy zwrócić szczególną uwagę płci przeciwnej. Feromony sprawiają, że zatrzymujemy się bardziej oryginalni. Perfumy zapewniają doskonały i dużo rozwijający się zapach.

Dla klientów ceniących prostotę uniwersalnych produktów stworzyliśmy specjalną edycję feromonów o nazwie Aqua Disiac. Efektywność feromonów połączyliśmy z przebojowym zapachem! Perfumy feromonowe umożliwiają nam sukces wszędzie tam, gdzie zależy nam na skutecznym odbiorze, jednak kiedy chcemy zwiększyć własną atrakcyjność seksualną.

Aqua Disiac zapach to feromon to panaceum na pobudzenie pożądania u kobiet, przez życie na pierwszy układ nerwowy – pożądanie tworzy się w umysłu. Wspomaga podniecenie i wzmacnia stworzeniu erotycznego nastroju. Doskonałe feromony męskie na podryw bądź sprawdzony rób na dodanie pikanterii do kontaktu. Jednak Aqua Disiac to nie tylko środek wzbudzający pożądanie. Mężczyźni, których organizm naturalnie wydziela dużo androsteronu są postrzegani jak dużo męscy, przekonani siebie, światli i otwarci.

Właściwości perfum Aqua Disiac

Nacisk na płeć przeciwną. Osoby występujące w Twoim towarzystwie stoją się rozmowne, towarzyskie, czasami chętne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie bliską rolą. Stajesz się osobą bardziej popularną seksualnie.
Nacisk na konkurentów. Twoi konkurenci traktują cię z wyższym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą panującą w gronie.
Pomysł na Twoją głowę. Po zastosowaniu Aqua Disiac stajesz się pobudzony, rośnie Twoja spontaniczność, wiedzę oraz pewność siebie dodatkowo nie jest toż nic wspólnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się poczucie gorąca.

Korzyści Aqua Disiac

Poprawa nastroju,
Podniesienie pewności siebie,
Zwiększenie poczucia własnej wartości,
Polepszenie stosunków w produkcji,
Zdobycie autorytetu,
Większe zajęcie ze perspektywy płci przeciwnej,
Magia feromonów w umiarkowanej cenie,
Działają już po pierwszym użyciu,
Poręczne opakowanie 10ml z dozownikiem zawsze przy tobie,
Jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem.

Brak zapachu nie znaczy dla klientów przeszkody, dzięki temuż ważna ich używać zgodnie ze znajomymi perfumami.

Jinx Candle buy
Aqua Disiac 2
Nivelisan new