Wypróbuj świetnego zestawu, który sprawi Twój uśmiech doskonałym!

Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy mając przebarwione zęby, smarujecie je specjalnym żelem, nakładacie na nie danie z diodami LED a obecnie po kilku dniach możecie zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem. Wytwarza się to sprawą domem z obrazów bądź prac s-f, jednak zapewniamy was, iż jest więc już możliwe, dzięki nowemu zestawowi Whitify, złożonemu z żelu oczyszczającego oraz nakładki aktywującej światłem jego składniki czyszczące. Można więc usuwać wszystkie przebarwienia szkliwa samodzielnie, bez konieczności kosztownych wizyt u dentysty, a otrzymujący się w wyborze żel jest jednocześnie oparty na swobodnych, zupełnie nieinwazyjnych składnikach.

Działanie Whitify kładzie się na dwóch najistotniejszych punktach, żelu wybielającym oraz lampie LED pozwalającej zintensyfikować i przyspieszyć skutki oddziaływania pierwiastków aktywnych żelu. Światło wykonywane z diod LED jest zwykle wykorzystywane przez dentystów, a teraz raz posiadamy możliwość wzięcia spośród jego niesamowitych właściwości i w warunkach domowych. Wspomaga ono łatwo na szkliwo zębów, naprawdę jego wierzchnią warstwę i w powiązaniu z klasami żelu pozwala otrzymać efekty, o jakich dotąd nam się nie śniło. Mienie spośród niej jest absolutnie całkowicie bezpieczne, i sam żel, oparty na naturalnych, roślinnych składnikach, w grup sukcesów nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, jednak u niektórych osób może przyjść delikatny efekt nadwrażliwości. W zespole Whitify nie znajdziemy z kolei fluoru, dla osiągnięcia doskonali efektów przynależy go korzystać przez inne 6 dni, i tenże sposób wybielania powinien trwać 30 minut. Nie wolno go korzystać w sukcesie posiadania koronek zębowych i aparatu korekcyjnego na zębach, a po zabiegu podawane jest umycie zębów.

Stosowanie Whitify jest podaj dziecinnie popularne i powoduje się do spełnienia kilku kroków, polecanych przez wytwórcy, które sprawią, że będziemy bawić się promiennym uśmiechem.

Aby móc efektywnie wybielić zęby i pozbyć się spośród nich całego osadu przynależy:

Umyć szczegółowo zęby i wypłukać usta usuwając wszystkie pozostałości pasty.
Podłączyć do lampy LED otrzymującą się w zespole nakładkę i wsmarować na nią znikomą ilość żelu z dołączonej strzykawki, około ¼ jej zawartości.
Dać ją wówczas na zębach, uważając, aby żel nie był małego kontaktu z dziąsłami.
Trzymać nakładkę w ustach przez pół godziny a poprzez ów etap nie ogranicza ona w pełnieniu różnych czynności.
Po 30 minutach usunąć nakładkę, odłączając ją z lampy LED, dokładnie umyć także na boku umyć zęby.

Tylko dzięki tym dwóm elementom, prostocie użycia wymieszanej z niezwykle dużą skutecznością, Whitify zajmuje się w sumy zasłużonymi dobrymi uwagami. Zarówno kobiety spośród niego podejmujące, jak również zadający go specjaliści, mówią się o nim w samych superlatywach, chwaląc jego szybkość zaangażowania oraz skuteczność w usuwaniu wszelkich, chociażby silnych przebarwień.

Whitify new

wikipedia.com