Spraw, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich skład znaczy w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wchodzą na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich służenie dopomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz potrzebowania, w jakiej drugie kobiety będą Ostatni bardziej bliskie i słabe. Wpływanie feromonów jest doskonale realne i subtelne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale więcej w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz stworzysz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w tle
staniesz w gospodarce dominatora i pana
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe historie oraz uzyskasz akceptacja innych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w tłach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do grupy infochemicznej, które właśnie dają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Oddaje się natomiast, że substancje też nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w powszednim życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i przyzwalają na danie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a także – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów podejmuje się w czasie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak robią te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspomagają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamie na bliski temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem pomysły są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim piszą się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się czyli w swej podświadomości.

alluramin

www.Alluramin24.com