Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą prawdopodobnie stanowić niezdrowa dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich profil oraz budowę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie kształtują się również dla osób, jak jeszcze dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie owe składniki przesądzają o dobrym funkcjonowaniu mózgu również wynoszą ważne stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo