Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z znacznych elementów wzmacniających, które kryją się w tymże serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że oraz czuć różnicę. To wyjątkowa formuła, która łączy się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych z nimi zalety. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży służy do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto zaczerpnąć z plusów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro Engine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo