Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to wyjątkowo proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stron pigułek. Efekt ten dedykowany jest do podawania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie potrafi żyć skutkiem używania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Zabiera się więc na właściwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie pigułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji lekkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Pigułki należy leczyć w trakcie czyli po posiłku, popijając ogromną liczbą wody. 

Doskonałe wyniki zażywania preparatu Untoxin można stwierdzić zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego stosowania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na jakiś jego składnik.

Suplementy diety winnym być noszone w temperaturze pokojowej w możliwość niedostępny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz pomaganiem wilgoci. Środek przeznaczony stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może być brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

untoxin

Acai BerryExtreme

African-Mango