TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Sprawdź ten nowoczesny specyfik juz teraz!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla kobiet odchudzających się, które zależą pozbyć się zbędnych kilogramów i utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm i wykonywa, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga więcej w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w artykule to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak poradził lekarz czy zgodnie z nowościami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasu dnia to dwie tabletki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy podawać w momencie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę siły na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w czasu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być kierowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra-Slim