Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie była w całości zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by czuć kompletną zabawa z seksu i uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że zatem nie problem, co jeden wiesz, że nie udało Ci się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to częściej, ona może w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być wynikiem do doskonałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może spowodować, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten dodatkowy czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz posiadał szansę kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

derminax

Femmaks