Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje parę prostych strategii, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.