Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Jak wiadomo przyczyny niewystępowania wzwodu mogą być różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o poważnym problemie z erekcją, gdy zaburzenie występuje minimum w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej prezentujemy najważniejsze powody problemów ze wzwodem.
1.Stres i przemęczenie. W momencie, gdy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły oraz chęci na zbliżenia. Trzeba wtedy zadbać o niwelowanie momentów nas stresujących, relaks cialis tanio i normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez ekspertów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 badanych prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio