Przyczyny zaburzonej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te z kolei są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą żylną. Także nadwyrężony układ nerwowy odpowiada za stan erekcji. Błyskawiczne tempo życia, nieustający stres działają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Brak erekcji a postawa partnerki
Wielkie znaczenie ma postawa partnerki. Zanikająca lub niepełna erekcja podczas stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona swobodnie zacząć rozmowę na ten temat oraz zachęcić mężczyznę, by poddał się leczeniu. Dodatkowo kobieta może zadbać by partner po czterdziestym roku kamagra tanio życia regularnie się badał. Wskazane będzie też zachowywanie odpowiedniej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na wzmocnienie erekcji
Brak erekcji, nieprawidłowa erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Unormowanie erekcji otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z problemami tego typu. Oprócz leków wykorzystuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli problemy mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychologa. Jego dolegliwości mogą bowiem brać się ze stanów lękowych, osobowościowych lub zakłóceń w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie potencja