Kamagra zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma prawa co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena blokuje dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest obniżenie ceny kuracji, co umożliwia także chorym o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy specyfik firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest identyczne z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników tego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Poszczególne specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich barwą i smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące występować działania niepożądane są jednakowe we wszystkich specyfikach, skuteczność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co potwierdzają badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne działanie, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a czas ich działania jest przedłużony. Popularnym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie lovegra