Co sprawia, że nie możemy osiągnąć erekcji?



 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawiania się kłopotów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeżeli odżywiamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym typowym menu nie ma zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie możemy się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie zrozumiałe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej trudno żyć na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma wymówki dla takich osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to później może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W tym celu trzeba porozmawiać ze swoją kobietą, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś sex zabawki, produkcje
erotyczne
albo przebieranie się. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie seksualne będzie fajniejsze jest dużo.

 

5) Za duży stres, kłopoty zawodowestresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale przecież nikt nie mówi, że powinniśmy zareagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której to stres zniszczy nam dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-



viagra bez recepty

kamagra