Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać receptory znajdujące się na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Uciskanie trzeba zacząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo zwiększać siłę nacisku. Każdą ze stóp należy badać przez około 5 minut.
Kobiety bardziej reagują na pobudzanie punktów umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych punktów jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki tym masażom pożycie łóżkowe tania viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu