Stylizacja ślubna: śłub w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej wystawnej . Mniej formalny styl przenosi się także na formę ubioru, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę swobodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu stała się urocza sukienka z kwiatowym nadrukiem. Posiada estetyczny, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki przemyślana długość sprawi, że nogi są fajnie pokazane, a przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą wizualnie dłuższe. But zapewni wygodę podczas spacerowania po zieleni albo pagórkowatych powierzchniach.
W przypadku chłodu czy gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele w plenerze może być dopełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Fason świetnie komponuje się z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę pasującą odcieniem do odcieni bucików. Ma efektowny, kolorowy wisiorek przy zatrzasku, który świetnie komponuje się z kwiatowym nadrukiem na sukience. Zestaw na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do stroju proponujemy fantazyjną bransoletkę ze złota, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Całość doskonale ze sobą gra, stanowiąc świetne zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html